KIM JESTEŚMY

Wizzart to zespół architektów doświadczonych w projektowaniu wnętrz, terenów zielonych oraz budynków. Naszymi klientami są zarówno właściciele domów i mieszkań prywatnych jak i obiektów usługowych, w tym hoteli, restauracji, biur.

Projektując podążamy za najnowszymi trendami, jednocześnie dokładając starań, aby nasze realizacje były ponadczasowe. Projekty przedstawiamy klientom w fotorealistycznej wizualizacji, dzięki której można zobaczyć przyszły efekt i dopracować szczegóły już na etapie projektu.

JAK DZIAŁAMY?

Oferujemy kompleksowe projekty wykonawcze z możliwością nadzoru nad realizacją inwestycji, a współpracujące z nami firmy gwarantują jakość realizacji.

Pracujemy etapowo według poniższego ramowego schematu, współpracując z inwestorem oraz jeśli to wymagane – z branżystami z dziedzin takich jak konstrukcja, elektryka, wod-kan, sanepid itp.

  1. Ustalenie oczekiwań, zakresu pracy, budżetu, wycena naszych usług
  2. Koncepcja, fotorealistyczne wizualizacje
  3.  Szczegółowe projekty wykonawcze
  4. Ewentualne formalności urzędowe (np. pozwolenie na budowę)
  5. Szczegółowa lista materiałów, wspólne zakupy, dobór dostawców
  6. Nadzór nad realizacją

JAKOŚĆ I ESTETYKA

Proponujemy trwałe materiały dobrej jakości i ponadczasowe rozwiązania. Nasze realizacje maja być modne dziś i jutro.

FUNKCJONALNOŚĆ

Stawiamy na funkcjonalność i ergonomię przestrzeni i zaspokojenie potrzeb inwestorów. Nasi klienci muszą czuć się komfortowo w swojej przestrzeni każdego dnia.

ROZSĄDEK

Pracujemy w ramach budżetu. Nasze projekty są kreatywne, ale zawsze możliwe do zrealizowania w założonym budżecie.